Konkurs plastyczno – techniczny pt.: “MAKIETA UKŁADU SŁONECZNEGO”

Zakończył się konkurs plastyczno – techniczny pt.:”MAKIETA UKŁADU SŁONECZNEGO”,  w którym brały udział dzieci z klas I-III.  Konkurs był zwieńczeniem wycieczki klas młodszych do Planetarium w Chorzowie, gdzie młodsi uczniowie dowiedzieli się niezwykle ciekawych rzeczy o naszym Układzie Słonecznym. Dzięki zdobytej wiedzy wykonali niezwykłe prace konkursowe, które można podziwiać na zorganizowanej wystawie. Wszystkich uczestnikom gratulujemy!

I miejsce:

SzymonPaczyński kl. 1a

Zofia Maintok kl. 2a

II miejsce:

Julia Rasała kl. 3a

Jakub Kszczote kl. 2b

Szymon Postół kl. 2a

III miejsce:

Nadia Krupa kl. 2b

Piotr Jamróz kl. 2a

Wiktoria Tucharz 3b

Wyróżnienia:

Jakub Nowakowski 3a

Mikołaj Drozdżowski kl. 3a

Piotr Skrzekowski 3a

Tomasz Świerc kl. 3a

Kamil Kuc kl. 3a

Zofia Kasprzyk kl. 3a

Emilia Wójtowicz kl. 3a

Gabriel Bommersbach kl. 3b

Julia Pajor kl. 3b

Antoni Jędryka kl. 2a

Dorota Gwizdż

Powiązane zdjęcia: