#zdrowiepsychicznejestważne

Powoli mija wakacyjne rozprężenie, a my wracamy do Was z bardzo ważnym tematem – troski o zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 w Sosnowcu połączyła siły z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 w Sosnowcu i Urzędem Miejskim co zaowocowało stworzeniem filmu, do którego projekcji zachęcamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli Powiązane zdjęcia:

Bezpieczna droga do szkoły

Spotkanie zorganizowane w celu przybliżenia uczniom klas 1 podstawowych zasad bezpieczeństwa. Mundurowi omówili z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Policjanci przypomnieli m. in. o zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz chodzenia właściwą stroną drogi. Funkcjonariusze zwrócili też uwagę na konieczność korzystania z fotelików oraz z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.  A. Smaczyńska Powiązane zdjęcia: