Dzień Chłopaka

30 września – Dzień Chłopaka. Dzisiaj uroczystość nie byle jaka. Klasa 2a świętowała Dzień Chłopaka! A więc zdrowia i radości oraz wszelkiej pomyślności, uśmiechu i marzeń spełnienia – to dla wszystkich chłopców najserdeczniejsze życzenia! Beata Piątek Powiązane zdjęcia:

Szkolna dyskoteka

W naszej szkole rozpoczęliśmy obchody Dnia Chłopaka już w piątek szkolną dyskoteką.  Impreza okazała się bardzo udana a dobór playlisty i zabawy zaproponowane przez organizatorów – uczniów kl. 8a, rozruszały każdego uczestnika. Dla tych, którzy byli nieobecni na dzisiejszej imprezie mamy dobrą wiadomość: przed nami jeszcze kilka okazji na zorganizowanie szkolnej dyskoteki i dobrej zabawy!  J. Cecherz, A. Król , A. Pietraszkiewicz  Powiązane zdjęcia: