Istny cyrk!

Z okazji Święta Edukacji Narodowej kl. 5b i 8a przygotowały przedstawienie jakiego jeszcze nie było: w naszej szkole wystąpili artyści Cyrku OstroWy. Goście – uczniowie otrzymali specjalne bilety wstępu a nasi szanowni nauczyciele zasiedli w Loży V.I.P. Występy cyrkowe uświetniły prawdziwe gimnastyczki Klaudia i Nikola Mierzejewskie, które wykonały mrożące krew w żyłach ewolucje na szarfie i na obręczy. Wystąpili także: Mistrz Sztuki Tajemnej -Dżowani, Mistrzyni żonglowania – Miss Kamila oraz w popisie woltyżerki- Julka i Eliza. Niespodziewanie na przedstawieniu zjawiły się trzy tajemnicze Cyganki: Ruzanna, Luminita i Esmeralda, które wróżyły (pomyślną) przyszłość zgromadzonym. Znakomitym występem tanecznym popisała się również grupa Saltatores z choreografią przygotowaną przez p. Annę Korolow-Adamczyk. Oprawę muzyczną zapewnił chór Akolada pod kierownictwem p. Bartłomieja Ślefarskiego. Na zakończenie, z wierszowanymi życzeniami wystąpili uczniowie kl 5b i 8a. Przedstawienie odbyło się w przepięknej scenografii namiotu cyrkowego, którą stworzyła p. Jolanta Cecherz (ona też była autorką scenariusza przedstawienia). Nad wszystkim czuwała reżyser-p. Aleksandra Stroińska.

Ta niecodzienna akademia zakończyła się aplauzem publiczności a to jest dla artystów największą nagrodą!

Powiązane zdjęcia: