Kreatywnie w 1b.

W dniu dzisiejszym czyli 18 października klasa 1b na zajęciach kreatywnych robiła doświadczenie z balonem, który pompował się za pomocą reakcji chemicznej, jaka zachodzi podczas zamieszania octu i sody oczyszczonej. Dzieciaki samodzielnie wykonały ten eksperyment. Udał się świetnie!!! Anna Smaczyńska Powiązane zdjęcia:

Wycieczka klasy 5a

W dniu 16.10. uczniowie klasy 5a wraz z nauczycielkami – panią Jolantą Cecherz i panią Karoliną Nocoń – wzięli udział w wycieczce do Teatru Ateneum oraz na Stadion Śląski. W Śląskim Teatrze Lalki i Aktora “Ateneum” uczniowie uczestniczyli w warsztatach z cyklu “Teatr na godzinie wychowawczej”, w ramach których wykonywali różnorodne ćwiczenia aktorskie. W tracie warsztatów uczniowie mieli za zadanie na przykład odegrać rolę różnych […]