Rajd rowerowy

W dniu 11 października 2023 r. odbył się po raz pierwszy w naszej szkole rajd rowerowy nad zalew Sosina w Jaworznie. Klasa 6b pokonała prawie 25km poznając urocze zakątki okolicznych lasów. Dzielni rowerzyści spisali się na medal! Wielkie brawa i gratulacje Powiązane zdjęcia:

Wycieczka do “Osikowej Doliny”

12 października uczniowie klasy 1a i 2a uczestniczyli w wycieczce do „Osikowej Doliny”, miejsca gdzie z wiórek drewna osikowego powstają niezwykłe cuda tworzone z pasją. Osikowa Dolina to niezwykłe miejsce na mapie województwa śląskiego, gdzie natura, tradycja i rękodzieło nabierają nowego znaczenia. W miejscu tym już od XIX wieku ręcznie wykonuje się unikalne wyroby z drewna osikowego, takie jak: kwiaty i ozdoby, biżuterię, zabawki. Uczniowie mieli okazję podziwiać te […]