Drugoklasiści w Osikowej Dolinie

18 października 2023r. uczniowie klasy 2a i 2b pod opieką swoich wychowawczyń uczestniczyli w warsztatach rękodzieła w Osikowej Dolinie w Koziegłowach. Dzieci poznały wiele ciekawostek dotyczących osiki, w stolarni własnoręcznie wystrugały sobie osikowe wiórki, wykonały osikowego pieska. Pod czujnym okiem Babci Zosi zrobiły piękne kwiaty i miały okazję, aby poznać tajniki szycia na maszynie. Po dokonaniu zakupów w sklepiku odbyło się pieczenie kiełbasek, które z zestawem zdrowych dodatków smakowały wybornie. A ponieważ pogoda tego dnia sprzyjała – harcom i zabawom w tutejszym ogrodzie nie było końca. Osikowa Dolina to miejsce kreatywne, przyjazne i bezpieczne, do odwiedzenia którego serdecznie zachęcamy.

Beata Piątek