Ostrowiecki Rozbrykaniec

Zapraszamy do zagłosowania w tegorocznym Budżecie Obywatelskim na Ostrowiecki Rozbrykaniec. Miejsce spotkań, zabaw i integracji w naszej dzielnicy. Projekt nr XVI/2 zakłada modernizację i rozbudowę obecnego placu zabaw zlokalizowanego na stadionie przy ulicy Gałczyńskiego.

Sposób głosowania:

Głosować na projekty mogą wszyscy mieszkańcy Sosnowca, a każdy ma możliwość oddania 2 głosów:

  • jeden głos na projekt ogólnomiejski,
  • jeden głos na projekt rejonowy

Uwaga! Głosowanie odbędzie się tylko elektronicznie w dniach 20-30 października.

Na stronie internetowej projektu ( https://obywatelski.sosnowiec.pl/glosowanie )dostępny będzie moduł do głosowania, umożliwiający oddanie swojego głosu online. Oddanie głosu odbywać się będzie poprzez zaznaczenie pola przy wybranym projekcie oraz wpisanie swoich danych osobowych (miejsce zamieszkania, data urodzenia). Tak jak ww roku poprzednim do oddania głosu potrzebny będzie kod, który przyjdzie na podany nr telefonu (weryfikacja sms) Dane głosującego zapisane w bazie służyć będą jedynie określeniu rankingu projektów i weryfikacji ważności głosu. Nie zostaną w żadnej formie udostępnione osobom trzecim.

Głosy oddane wielokrotnie przez jedną osobę, znoszą się, powodując unieważnienie wszystkich głosów mieszkańca.

Od poniedziałku wszyscy chętni będą mogli zagłosować w szkole!

Zapraszamy do głosowania w godzinach 8.00 – 10.00.

Powiązane zdjęcia: