Turnieje eliminacyjne Mistrzostw Sosnowca w siatkówce

W dniu 27.02.2024 w naszej szkole odbyły się dwa turnieje eliminacyjne Mistrzostw Sosnowca w siatkówce. W ramach Igrzysk Dzieci reprezentacja dziewcząt składająca się z uczennic klasy 6a,5a i 6b wygrały jeden mecz z SP 27 oraz minimalnie przegrały z SP21. Tym samym awansowały do turnieju półfinałowego, który odbędzie się już 6.03 również w naszej szkole.

W ramach Igrzysk Młodzieży drużyna dziewcząt starszych składających się z uczennic klasy 7a oraz 8a przegrały mecze z SP 6 oraz SP 20 natomiast wygrały z SP 19. Dziewczęta zajęły 3 miejsce w grupie eliminacyjnej i odpadły z turnieju.

W turnieju, który odbył się w naszej szkole brały udział następujące szkoły SP6, SP 19, SP 20, SP 21, SP 27 oraz SP 33. Odwiedziło nas łącznie około 60 uczniów i nauczycieli.