I miejsce naszych dziewcząt

W dniu 18.03.2024 w ramach Igrzysk Młodzieży odbyły się Ćwierćfinały Wojewódzkie w badmintonie dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Jagoda Walotek, Olga Wartak, Kamila Dudzińska zajęły pierwsze miejsce. Dziewczęta awansowały do kolejnego etapu mistrzostw. Powiązane zdjęcia:

116 111 nowa audycja Trójki Polskiego Radia

Radiowa Trójka przygotowała nowy cykl pod tytułem “116 111”. Tytuł jest oczywiście numerem telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży, który od 15 lat prowadzi fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Do wysłuchania audycji “116 111” zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.20.  https://trojka.polskieradio.pl/audycja/10633 Powiązane zdjęcia: