Dzień otwarty

7 marca odbył się Dzień Otwarty  dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Dzieci mogły wykonać eksperymenty w  bajkowym laboratorium  Pana Kleksa, uczestniczyły w zabawach ruchowych na wirtualnym, magicznym dywanie, konstruowały budowle z klocków Korbo, uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Rodzice odwiedzili nasze pracownie przedmiotowe i mogli przenieść się na chwilę do wirtualnej rzeczywistości za pomocą okularów VR oraz  programować robota w  grze  Scottie GO. Mogli również zobaczyć  konstrukcje z Lego Education wykonane przez klasy VI a i V b na zajęciach rozwijających kreatywność oraz modele 3D. Zarówno przyszli uczniowie jak i ich rodzice mogli wykonać  pamiątkowe zdjęcie w fotobudce Pana Kleksa. Było wesoło naukowo i magicznie.

Dziękujemy za przybycie i czekamy na Was we wrześniu.