Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas 4 – 8 zaprezentowali montaż słowno – muzyczny „Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów”. Piękna recytacja dzieci, profesjonalny występ chóru i niezwykle wzruszający taniec przeniosły nas w trudne czasy historii Polski. Była to prawdziwa lekcja patriotyzmu! Nasze przedstawienie zostało również dołączone do miejskiego programu uroczystości i wydarzeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Serdecznie zapraszamy Wszystkich 11.11.2022 r. o godzinie 12.00 do Kościoła MBNP w Ostrowach Górniczych, aby wysłuchać, obejrzeć, przeżyć i wspomnieć naszych dziadków i pradziadków, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

Dyrekcja i Nauczyciele SP33