Rozstrzygnięcie 2 edycji  szkolnego konkursu plastycznego dla klas I-III “Drzewo jesienne jest smutne czy wesołe?”

23 listopada w naszej szkole nastąpiło uroczyste wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom konkursu plastycznego pt. “Drzewo jesienne jest smutne czy wesołe?”.

Spośród wszystkich prac komisja konkursowa wyłoniła laureatów, biorąc pod uwagę następujące kryteria: wkład własny pracy ucznia, technika wykonania, stopień trudności, oryginalność, pomysłowość.

I miejsca:

– Liliana Frączek, klasa 3a

– Sara Pisarzak, klasa 1b

II miejsca:

– Krzysztof Bęben, klasa 2a

– Zofia Kasprzyk, klasa 3a

III miejsca:

– Mikołaj Żebro, klasa 1b

– Alicja Pastuszczyn, klasa 2a

Wyróżnienia otrzymali: Anna Boroń z klasy 3a, Tomasz Świerc z klasy 3a, Zuzanna Pastusiak z klasy 1b, Michalina Komar z klasy 1b.

Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród poprzedził występ przygotowany przez klasę 3a o tematyce ekologicznej pt. “Czy śmieci są dobrodziejstwem, czy utrapieniem?”

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Olga Nietupska