Pogadanka na temat bezpieczeństwa

W dniu 31.05.2022 r. gościliśmy Policjantów z pobliskiego komisariatu. W klasach 4a, 4b i 5a Panowie fachowo przeprowadzili pogadankę na temat zagrożenia związanego z Internetem oraz zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Marek Mizgajski Powiązane zdjęcia:

Szkoła otwartości

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła brała udział w programie CEO „Szkoła otwartości”. Otwartość to umiejętność, której można się uczyć. Dzięki niej tworzymy relacje oparte na szacunku. Powiązane zdjęcia: