”Rymowanka o treści ekologicznej – klimat w potrzebie”

Konkurs pt.”Rymowanka o treści ekologicznej – klimat w potrzebie” realizowany w ramach sosnowieckiego projektu ekologicznego został rozstrzygnięty. Powiązane zdjęcia:

Sportowe zmagania w Dniu Dziecka

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka dla uczniów została przygotowana sportowa gra terenowa. W zabawie brały udział klasy 4-8 wraz z wychowawcami. Nietypowo sportowe zadania miały na celu integrację uczniów. Mamy nadzieję, że wszystkie klasy świetnie się bawiły:) Powiązane zdjęcia: