Zbiórka nakrętek

Pomoc potrzebującym to działania i inicjatywy, które odgrywają istotne znaczenie w procesie uwrażliwiania oraz uczenia uczniów naszej szkoły empatii do innych. Pokazujemy dzieciom, że nawet drobne gesty mają olbrzymią moc i mogą sprawić komuś radość, poprawić komfort życia lub dać szansę na powrót do zdrowia. Dlatego postanowiliśmy kolejny raz przeprowadzić zbiórkę plastikowych nakrętek,  które będziemy przekazywać na szczytne cele. Nakrętki już od kilku dni są wrzucane do tekturowego serca, które ofiarował nam tata jednego z uczniów,  za co jesteśmy mu ogromnie wdzięczni.  Młodsi uczniowie, aby zachęcić do udziału w akcji udekorowali serduszko rysunkami, co sprawia że nie można przejść obok niego obojętnie. Serce postawione jest na korytarzu, blisko wejścia przeznaczonego dla rodziców. 

Zapraszamy do udziału w zbiórce, a za każdą wrzuconą nakrętkę  DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!!

Harmonogram zbiórek 
W grudniu i w styczniu będziemy zbierać nakrętki dla chorego Maksymiliana.
W lutym i w marcu wesprzemy sosnowieckie schronisko.
W kwietniu i w maju wrócimy do zbiórki dla Maksa, a w czerwcu ponownie oddamy zawartość naszego serca potrzebującym psiakom.

Ola Kemona

Powiązane zdjęcia: