Konkurs plastyczny “Miś”

24 listopada odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego “Miś” dla klas 1-3. Piękne prace zostały wyeksponowane na szkolnej tablicy.  Miejsca od I do III otrzymali: Zofia Piotrowska kl.1aMikołaj Żebro kl.2bZuzanna Pastusiak kl.2b Wyróżnienia otrzymali: Hanna Szczepańska kl.3bNatalia Gurtowska kl.1bTomasz Kocot 2a Wszystkim uczestnikom gratulujemy niebywałej kreatywności! Powiązane zdjęcia:

Dzień Placka

Klasa 3a w dniu 01.12.2023 obchodziła Dzień Placka, który wynika z Kreatywnego Kalendarza Dni Nietypowych. Uczniowie wykonali słodkości na miarę najlepszych cukierników świata. Najpiękniejsza chwilą była słodka degustacja powstałych dzieł sztuki.  Powiązane zdjęcia:

Próbny egzamin ósmoklasisty

W dniach 29 listopada- 1 grudnia br. uczniowie kl. 8a po raz pierwszy stanęli oko w oko z prawdziwym egzaminem ósmoklasisty. Zdający pisali egzamin codziennie z innego przedmiotu: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Była to próba generalna przed oficjalnymi egzaminami , które w tym roku szkolnym odbędą się w dniach: j. polski- 14 maja 2024r. matematyka- 15 maja 2024r. j. obcy (nowożytny)- 16 maja […]