Szkolny konkurs piosenki EUROWIZJA

Szkolny konkurs piosenki  EUROWIZJA

24 listopada odbyły się nagrania uczniów biorących udział w szkolnym konkursie piosenki ” Eurowizja” . Pomysłodawcą konkursu był Samorząd Uczniowski, a pieczę nad nagraniami i przebiegiem konkursu sprawowali Anna Korolow-Adamczyk oraz Jakub Wiśniewski. Zapraszamy do oglądania filmiku z występami naszych uczniów. Ogłoszenie wyników połączone z galą finałową odbyło się 6 grudnia. Powiązane zdjęcia:

POWSTAŃ I POKAŻ, ŻE PAMIĘTASZ

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji BohaterON – włącz historię! To ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Uczniowie poznają sylwetki powstańców, ich historię. Uczestnictwo w projekcie wzmacnia poczucie tożsamości narodowej, krzewi postawy patriotyczne oraz buduje wrażliwość społeczną. W roku szkolnym 2023/2023 projekt realizowany był w klasach od piątej […]