Wyniki konkursu plastycznego

W konkursie plastycznym na kartkę pocztową “Pozdrowienia z Dąbrowy” w ramach projektu “Szklane Dziedzictwo Dąbrowy Górniczej” w kategorii klas IV-VIII: II miejsce zajęła uczennica klasy 7a – Alicja Wójcik III miejsce zajęła uczennica klasy 7a – Nikola Gutowska Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Powiązane zdjęcia:

Świąteczne warsztaty

W czwartek 07 grudnia 2023 r, w ramach zajęć świetlicowych, odbyły się świąteczne warsztaty, w których uczniowie mogli zdobyć tytuł Mistrza Ozdoby Świątecznej. Uczniowie pierwszych i drugich klas mieli okazję wykazać się, podczas tworzenia bożonarodzeniowych ozdób, kreatywnością oraz talentem plastyczno – technicznym. Powstałe prace wyglądały niezwykle urokliwie, dlatego wyłonienie “Mistrza” było olbrzymim wyzwaniem. Ostatecznie grono pedagogiczne uznało, że wszyscy twórcy prac zasługują na laur zwycięstwa. […]