Warsztaty świąteczne w klasach drugich

18 grudnia 2023 r. uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w zajęciach plastycznych, w czasie których pięknie ozdabiali gipsowe figurki aniołków. Warsztaty (kolejny raz) przyczyniły się do integracji dzieci, a efekty pracy przewyższyły nasze oczekiwania. Aniołki i gwiazdki zawisną na domowych choinkach lub udekorują świąteczne stoły. Beata Piątek Powiązane zdjęcia:

Policjanci z uczniami o cyberprzemocy i hejcie

Po raz kolejny dzielnicowi z Komisariatu Policji V w Sosnowcu spotkali się naszymi uczniami z którymi rozmawiali na temat cyberprzemocy i hejtu. Podczas spotkania poruszyli bardzo istotny w dzisiejszych czasach problem cyberprzemocy. Język nienawiści coraz częściej dominuje na portalach internetowych z których młodzi ludzie korzystają niemal codziennie. Policjanci uświadamiali jak ważne jest zachowanie właściwych proporcji między życiem wirtualnym a rzeczywistym, kiedy zachowania w Internecie mogą […]